OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT
Kierunek podróży

Busy Frankfurt nad Menem Rzeszów, Przemyśl

Zarezerwuj przejazd

Jeździmy 7 dni w tygodniu!

Zarezerwuj Telefonicznie

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Planujesz wyjazd za granicę i nie wiesz jak dotrzeć na miejsce? Nie przejmuj się! Z Hello Line masz możliwość dojechać do Niemiec, Belgii i Holandi w każdy dogodny dla Ciebie dzień. Oferujemy codzienne przewozy z Polski i co najważniejsze – zapewniamy transport door to door, czyli odebranie z miejsca zamieszkania i odwiezienie pod wskazany adres. Nie musisz już obawiać się o dojazd na wyznaczone miejsce w celu skomunikowania się z przewoźnikiem. Oprócz tego nadzorujemy również transport powrotny z zagranicy do Polski. Korzystaj z naszych usług i rezygnuj z uciążliwych i stresujących przemieszczania się.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk „Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Busy na trasie Frankfurt nad Menem Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Organizujemy przejazdy busem za granicę dla ludzi oraz przesyłek. W przeważającej większości są to różnego rodzaju paczki, listy, opony, elementy samochodowe lub rowery. Jest możliwość przetransportowania ładunków, które wymagają szczegółów po wcześniejszym kontakcie z klientem. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy na najwyższym poziomie.

Busy na trasie Frankfurt nad Menem Rzeszów, Przemyśl

Podczas wysyłki naszych brygadów za granicę szczególnie dbamy o ich stan techniczny, jak i odpowiednie wyposażenie – wszystkie pojazdy z floty Hello Line wyposażone zostały w wbudowane moduły GPS, pozwalające na ciągłą lokalizację. Co ważne, każdy Pasażer podczas podróży, zarówno w kraju, jak i za granicą, objęty jest ubezpieczeniem, co stanowi dla Państwa dodatkowe zabezpieczenie. Naszym pierwszorzędny priorytetem jest usatysfakcjonowanie klienta, czego doświadczą Państwo podczas korzystania z naszych usług!

Kliknij na mapę, aby ją powiększyć i znaleźć swoje miejsca.

Zobacz jak wygląda nasza flota

Zarezerwuj przejazd

Jeździmy 7 dni w tygodniu!

Zarezerwuj telefonicznie

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer
+48 534 001 001 w wiadomości zawierającej: datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Pozostałe kierunki

busy do Holandii

przewóz osób door to door z Polski do Holandii.
Poznaj ofertę

busy do Belgii

sprawdź ofertę na przewoz osób do Belgii z domu pod dom.

Poznaj ofertę

busy do Niemiec

sprawdź ofertę przewozu osób do Niemiec z Hello line.

Poznaj ofertę

busy do Polski

busy z Belgii do Polskii kursują codziennie w obu kierunkach.

Poznaj ofertę