HELLO LINE

NASZE SAMOCHODY

W trosce o pasażerów i środowisko

Busy Hello line wyposażone są w nowoczesne narzędzia i systemy, które mają usprawniać działanie pojazdu i dbać o bezpieczną jazdę. Przy wyborze busów zwracamy uwagę na posiadanie przez nie systemów spalania paliwa, które obniżają emisję spalania CO2 w atmosferze.

ZOBACZ CAŁĄ GALERIĘ!

Zaufaliśmy marce Renault, cenimy niezawodność i duże możliwości udogodnień jakie możemy w nich zastosować. Wszystko dla komfortu i bezpieczeństwa naszych Klientów.

Kadra kierowców to wyłącznie doświadczone osoby w realizowaniu przewozów na trasach międzynarodowych. Dbamy o wysoki standard obsługi pasażerów i zwracamy uwagę na kulturę osobistą naszych pracowników. Podczas przejazdu każdy z pasażerów na czas podróży posiada ubezpieczenie na terenie kraju i za granicą. Dla wysokiego komfortu pasażerów nasze busy są wyposażone w: klimatyzację, regulowane fotele, ogrzewanie postojowe, dvd, hi-fi, większą przestrzeń, dodatkowe miejsce na większą ilość (niż u konkurencji) Twoich bagaży.

Styl i wykończenie

Każdy z naszych busów jest indywidualnie przystosowywany do projektu, tak aby spełniać wysokie standardy komfortu jakie Ci oferujemy. Wnętrza zaprojektowane i wykończone z największą precyzją. Dyskretne oświetlenie, miękkie i regulowane fotele, duża przestrzeń użytkowa dla pasażerów.

Tylko nowe

Busy Hello line to wyłącznie nowe, spełniające wszelkie wymagania i regularnie serwisowane pojazdy. Wnętrza są nowoczesne, zadbane, dezynfekowane i ozonowane po każdym przejeździe.