OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT
Kierunek podróży

Busy do Belgii

Hello line świadczy usługi transportu osób i przesyłek na trasie Polska-Niemcy-Belgia-Holandia-Polska.

busy Polska Anglia rezerwacja Tutaj zarezerwujesz przejazd online

Page 1 of 2

Klikając przycisk "zarezerwuj" akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Drodzy pasażerowie

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.

Inne popularne metody rezerwacji przejazdu w Hello line

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o wspólnej podróży

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Każdy 5 przejazd -50%

Zgarniaj rabaty! Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala jeździć za pół ceny. Więcej o promocji na infolinii.

Zobacz nasz zasięg na mapie

Kliknij na mapę, aby ją powiększyć i znaleźć swoje miejsca.

Busy Polska Belgia

Busy Polska – Belgia kursują 7 dni w tygodniu o różnych porach, startując z centralnej i południowej Polski

Jeden pojazd może pomieścić 8 osób z dowolnej wielkości bagażami. Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez naszą stronę, a co piąty przejazd jest o 50% tańszy. Wybierając usługi Hello line, zyskujesz komfort, wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy, a wszystko za sprawą ubezpieczenia obowiązującego zarówno w kraju, jak i za granicą oraz dodatkowych udogodnień w pojeździe.

Busy Hello line wyposażone są w:

wi-fi, nawigację, klimatyzację,
regulowane fotele, ogrzewanie postojowe,
odtwarzacz dvd i sprzęt hi-fi,
dużą przestrzeń magazynową.

Flota Hello line posiada również w specjalistyczne narzędzia oraz systemy, które mają usprawniać działanie pojazdów. Są to przede wszystkim moduły GPS, dzięki którym możemy na bieżąco śledzić lokalizację naszych busów. Dbamy również o regularne kontrole techniczne aut, bo tylko w taki sposób jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportu międzynarodowego na najwyższym poziomie.

Busy do Belgii – dlaczego warto?

Bus to niezastąpiony środek transportu, który pozwala w szybki i wygodny sposób przemieścić się z punktu A do punktu B. Busy do Belgii jeżdżą codziennie z województw takich jak: lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, śląskie, wielkopolskie, opolskie, dolnośląskie czy lubuskie. Nasi kierowcy zabierają Podróżnych spod domu, działając w systemie door to door. Oznacza to, że nie tylko wsiadasz, ale również wysiadasz pod wskazanym adresem. To bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy do miejsca docelowego dociera się w nocy.

Busy z Belgii do Polski przejeżdżają przez północną i centralną Belgię, zatrzymując się w większych miastach jak Bruksela, Gandawa czy Antwerpia, ale także w mniejszych miejscowościach. Dojedziesz z nami praktycznie wszędzie, a w podróż poza bagażem możesz zabrać ze sobą również swojego pupila. Przewóz zwierząt domowych do 15 kg busami Hello line jest możliwy, wystarczy zgłosić to nam podczas rezerwacji miejsca.

Przeprowadzki Polska Belgia

Bus Belgia – Polska to także świetna opcja dla osób, które planują przeprowadzkę lub potrzebują dostaw belgijskich produktów. Przedsiębiorcom, którzy zdecydują się na stałą współpracę, oferujemy korzystne ceny realizacji usług oraz sprawną dystrybucję towarów. Bez problemu przewieziemy dla Ciebie paczki, listy, opony, części samochodowe, rowery oraz wiele innych przesyłek o niewielkich gabarytach. Dzięki sprawnej logistyce ładunki powierzone Hello line docierają do adresatów maksymalnie w ciągu 24 godzin, co również warto podkreślić.

Busy do Belgii z Polski

Nadal zastanawiasz się, czy warto? Zapewniamy Cię, że tak! Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy poza doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów na trasach międzynarodowych wykazują się również wysoką kulturą osobistą. Busy do Belgii z Polski Hello line posiadają napis “Podróżuj z uśmiechem”, który ma swoje uzasadnienie w przyjacielskim i pomocnym podejściu do Klienta. Twoje zadowolenie z przebytej trasy jest dla nas bowiem najwyższym priorytetem.

Sprawdź pozostałą ofertę Hello Line

Z nami możesz podróżować również do innych krajów oraz zamówić usługę przewozy paczek do każdego z obsługiwanych kierunków.

busy do Holandii

sprawdź ofertę na przewoz osób do Holandii z domu pod dom.

Poznaj ofertę

busy do Niemiec

sprawdź ofertę przewozu osób do Niemiec z Hello line.

Poznaj ofertę

busy do Polski

busy z Belgii do Polskii kursują codziennie w obu kierunkach.

Poznaj ofertę

Przewóz Paczek

sprawdź ofertę przewozimy paczki z adresy pod adres w usłudze kurier.

Poznaj ofertę