OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Kierunek podróży

Busy Polska – Niemcy

Hello line to firma, której celem jest bezpieczny transport ludzi oraz przesyłek na trasie Polska-Niemcy-Belgia-Holandia-Polska. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.

busy Polska Anglia rezerwacja Tutaj zarezerwujesz przejazd online

Page 1 of 2

Klikając przycisk "zarezerwuj" akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Drodzy pasażerowie

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.

Inne popularne metody rezerwacji przejazdu w Hello line

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o wspólnej podróży

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Każdy 5 przejazd -50%

Zgarniaj rabaty! Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala jeździć za pół ceny. Więcej o promocji na infolinii.

Zobacz nasz zasięg na mapie

Kliknij na mapę, aby ją powiększyć i znaleźć swoje miejsca.

Busy Polska Niemcy

Busy Polska – Niemcy kursują 7 dni w tygodniu. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Działamy w systemie door to door, dzięki czemu nie musisz martwić się o dojazdy w wyznaczone miejsce zbiórki. Busy Polska – Niemcy kursują codziennie, zabierając ze sobą do 8 podróżnych. Wybierając nasze usługi, zyskujesz bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas jazdy, a wszystko za sprawą ubezpieczenia, które obowiązuje zarówno w kraju, jak i za granicą oraz dodatkowych udogodnień w pojeździe.

Busy do Niemiec wyposażone są w:

wi-fi,
nawigację,
klimatyzację,
regulowane fotele,
ogrzewanie postojowe,
odtwarzacz dvd i sprzęt hi-fi,
dużą przestrzeń magazynową.

Nasza flota posiada również aktualne przeglądy techniczne i nowoczesne narzędzia oraz systemy, które mają usprawniać działanie pojazdów. Mowa, chociażby o wbudowanych modułach GPS, dzięki którym możemy na bieżąco śledzić lokalizację poszczególnych aut. 

Bus Polska – Niemcy z adresu pod adres

Planujesz podróż turystyczną z centralnej lub południowej Polski do Niemiec? Wybierz Hello line! Z nami nie musisz martwić się wielkością bagażu, dojazdami oraz brakiem wygody. Zabierz ze sobą tyle rzeczy, ile potrzebujesz, podaj nam lokalizację, z której mamy Cię odebrać i ciesz się komfortem wynikającym z indywidualnego projektu wnętrza pojazdu. Bus Polska – Niemcy z adresu pod adres to idealne rozwiązanie także dla agencji pośrednictwa pracy oraz właścicieli firm prowadzących biznesy za granicą. Z przyjemnością przewieziemy grupę zorganizowaną lub dostarczymy niezbędne towary zarówno z Polski do Niemiec, jak i z Niemiec do Polski, a wszystko to w trybie ekspresowym.

Busy do Niemiec – codziennie docieramy tam, gdzie trzeba

Wybierając Hello line możesz dotrzeć do północnych oraz centralnych Niemiec. Kursujemy w regiony takie jak: Hesja, Saksonia, Turyngia, Brandenburgia, Saksonia-Anhalt, Nadrenia Północna-Westfalia i Dolna Saksonia. Odwiedzamy zarówno duże metropolie, jak i mniejsze miejscowości oraz wsie w poszczególnych landach. Busy do Niemiec codziennie wyjeżdżają o innych godzinach dopasowanych do potrzeb Podróżnych. Decydując się na przejazd z nami, możesz mieć pewność, że dotrzesz do miejsca docelowego na czas. Wszystko za sprawą wykwalifikowanej kadry kierowców, którzy wiedzą, jak sprawnie ominąć korki oraz inne spowolnienia na drodze. Na tym jednak nie koniec, bo w Hello line dzięki sprawnej logistyce możesz liczyć także na szybką dostawę przesyłek, które dotrą do adresata w ciągu 24 godzin od momentu przekazania paczki.

Przewozy międzynarodowe Polska Niemcy

Komfortowy, bezpieczny i szybki przejazd Polska – Niemcy busem – czy to możliwe? Z Hello line tak! Wnętrza naszych pojazdów zostały zaprojektowane tak, aby długie podróże nie sprawiały naszym Klientom żadnego problemu. Flota składa się z kilkunastu busów marki Mercedes, którą cenimy za niezawodność. Auta dostosowane są zarówno do przewozu osób, jak i przesyłek, a także zwierząt domowych, które możesz zabrać ze sobą w podróż, jeśli ich waga nie przekracza 15 kg.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że w kwestiach transportu jesteśmy najlepsi! Dowieziemy Cię w wyznaczone miejsce, zadbamy o Twoje przesyłki, a jeśli dołączysz do grona naszych stałych Klientów – obdarujemy Cię rabatem 50%, na co piąty przejazd. Zadzwoń lub napisz, aby zarezerwować miejsce na trasie Niemcy – Polska. Busy kursują również z Polski do Niemiec, więc niezależnie, w którym kierunku jedziesz, możesz na nas liczyć. Hasło przewodnie naszej firmy to “Podróżuj z uśmiechem”, więc zrobimy wszystko, aby w trakcie jazdy zagościł na Twojej twarzy.

Sprawdź pozostałą ofertę Hello Line

Z nami możesz podróżować również do innych krajów oraz zamówić usługę przewozy paczek do każdego z obsługiwanych kierunków.

busy do Holandii

sprawdź ofertę na przewoź osób do Holandii z domu pod dom.

Poznaj ofertę

busy do Belgii

sprawdź ofertę przewozu osób do Belgii z Hello line.

Poznaj ofertę

busy do Polski

busy z Belgii do Polskii kursują codziennie w obu kierunkach.

Poznaj ofertę

Przewóz Paczek

sprawdź ofertę przewozimy paczki z adresy pod adres w usłudze kurier.

Poznaj ofertę