Hello line

polska belgia busy

Trasa

Busy Lipsk Radom Kielce

Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Dlatego też stawiamy na wysoką jakość usług w dobrej cenie. Nasza nowa flota pojazdów jest wyposażona we wnętrza o wysokim standardzie komfortu, a nasi doświadczeni kierowcy dbają o to, aby logistyka przejazdów była perfekcyjna i zawsze punktualna. Naszym priorytetem jest, aby podróż była przyjemnością, dlatego stawiamy na wygodę i komfort. Jeździmy bezpośrednio do drzwi, dzięki czemu oszczędzamy naszym klientom cenny czas. Co więcej, jako firma posiadamy pełne ubezpieczenia na czas podróży, ponieważ dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze. Z nami podróżowanie będzie czystą przyjemnością!

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk “Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Busy na trasie Radom-Lipsk


Nikt nie zaprzeczy, że podróżowanie jest jednym z najlepszych sposobów na poznanie różnych kultur i miejsc na świecie. Co można jednak zrobić, gdy prowadzony przez nas tryb życia nie pozwala na zbyt wiele podróży? Firma przewozowa oferująca przewóz osób na trasie Radom – Lipsk jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zobaczyć coś nowego, ale nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Teraz możesz skorzystać z jej oferty rezerwując miejsce w busie jadącym z Radomia do Lipska. Firma troszczy się o swoich pasażerów. Zapewnia wygodne siedzenia, bezpieczeństwo, a przede wszystkim punktualność. Nie czekaj dłużej, aby odkryć piękno Lipska – skontaktuj się z firmą przewozową.

Busy na trasie Kielce-Lipsk

Ruchliwa i popularna wśród przewoźników trasa Kielce-Lipsk to wyzwanie dla każdego, kto podróżuje w tym kierunku. Od teraz jednak nie musisz się już martwić, jak zapewnić sobie wygodny i bezpieczny transport. Oferujemy przewóz osób, dzięki któremu w komfortowych warunkach dotrzesz do celu swojej podróży. Nasz doświadczony kierowca zna te trasę jak własną kieszeń i dokładnie zaplanuje drogę, byś dotarł na czas. Nie musisz już samodzielnie szukać taniego i wygodnego rozwiązania, z nami zyskujesz pewność, że podróż minie w miłej i bezpiecznej atmosferze. Skorzystaj z naszej oferty już dziś! Zarezerwuj miejsce w wygodnym busie jadącym z Kielc do Lipska. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń lub prześlij nam maila.

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina
Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
😉
Weronika
Weronika
Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec 🙂 polecam! ♥️
Bożena
Bożena
Read More
Dzięki za przejazd 👍 bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient 🤗😊 polecam 😀😀😀
Ilona
Ilona
Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
👍👍👍👍
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna
Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena
Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Margarita
Margarita
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Bożena
Bożena
Read More
Super firma. Pozdrawiam. 🙂😉
Dariusz
Dariusz
Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata
Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota
Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Super firma
Polecam
Halina
Read More
Super firma gorąco polecam
Previous
Next

Dziękujemy za rezerwacje!
Twoją rezerwacje potwierdzimy telefonicznie!

Left Menu Icon