OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT
Przesyłki Polska Niemcy

Przewóz paczek do Niemiec

Sprawne przesyłki kurierskie z adresu pod adres do Niemiec w usłudze kurier

busy Polska Anglia rezerwacja Tutaj zarezerwujesz przejazd online

Page 1 of 2

Klikając przycisk "zarezerwuj" akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Drodzy pasażerowie

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.

Inne popularne metody rezerwacji przejazdu w Hello line

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o wspólnej podróży

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

promocja busy Polska Holandia

Każdy 5 przejazd -50%

Zgarniaj rabaty! Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala jeździć za pół ceny. Więcej o promocji na infolinii.

Zobacz nasz zasięg na mapie

Kliknij na mapę, aby ją powiększyć i znaleźć swoje miejsca.

trasa busy Polska Holandia

Przesyłki do Niemiec z Polski

Prowadzisz firmę w Niemczech i nie masz komu zlecić transportu towarów? A może chcesz nadać bliskim prezent na święta? Zgłoś się do Hello line! Przewóz paczek do Niemiec to nasza specjalność.

Działamy w systemie door to door, więc nie tylko odbierzemy od Ciebie pakunek, ale także dostarczymy go pod wskazany adres. Dzięki sprawnej logistyce adresat otrzyma paczkę maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu nadania. W drodze powrotnej oferujemy także przewóz paczek do Polski.

Czy przewóz paczek busem z Niemiec do Polski się opłaca?

Przewóz paczek busem z Niemiec do Polski to najszybszy i najskuteczniejszy sposób spedycji pomiędzy tymi dwoma krajami. Szczególnie jeśli są to przesyłki niewielkich gabarytów, które nie zajmują dużo miejsca, więc można je umieścić w przestrzeni magazynowej razem z bagażami.

W Hello line przetransportujemy dla Ciebie takie rzeczy jak paczki, listy, opony, części samochodowe czy rowery. Ogółem wszystko to, co będzie w stanie pomieścić nas bus. Przewóz paczek realizowany jest przez zespół doświadczonych kierowców, którzy doskonale orientują się w terenie oraz wiedzą, jak omijać korki i inne utrudnienia na drodze. Niewątpliwym atutem naszych usług jest również konkurencyjna cena uzależniona od wagi i wielkości przesyłki.

Przewóz paczek za granicę busami Hello line to także pewność, że dotrą do miejsca docelowego bez żadnych uszkodzeń oraz nie zostaną zgubione. Działamy w sposób odpowiedzialny, świadcząc najwyższej jakości usługi transportowe. Dbamy o przesyłki naszych Klientów jak o swoje własne, co odróżnia nas od znanych firm kurierskich. Nasza flota wyjeżdża w trasę codziennie o różnych porach, a każdy bus wyposażony jest we wbudowany GPS, co także wpływa na jakość spedycji.

Paczki – przewóz z Polski do Niemiec busami Hello line

Zorganizuj swoim przesyłkom przewóz z Polski do Niemiec busami Hello line. To tanie i wygodne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób oraz domatorów, którym nie po drodze z paczkomatem. Zgłoś nam potrzebę wysyłki, podaj adres odbioru i doręczenia, a my zadbamy o resztę. Busy Hello line wyjeżdżają z centralnej i południowej Polski. W Niemczech obsługujemy rejony takie jak: Hesja, Saksonia, Turyngia, Brandenburgia, Saksonia-Anhalt, Nadrenia Północna-Westfalia i Dolna Saksonia. Odwiedzamy zarówno duże metropolie, jak i mniejsze miejscowości oraz wsie w poszczególnych landach. Zadzwoń do nas lub napisz, a specjaliści Hello line z przyjemnością opowiedzą więcej o działalności firmy i ustalą szczegóły transportu.