OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Busy Gent Rzeszów, Przemyśl

polska belgia busy

Trasa

Busy Gent Rzeszów Przemyśl

Planujesz wyjazd za granicę i chcesz znaleźć najlepszy transport? Nie musisz już dłużej szukać, ponieważ jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Nasza firma Hello Line oferuje przewozy z Polski do Niemiec, Belgii oraz Holandii. W każdym momencie możesz podróżować z nami, ponieważ nasze busy odjeżdżają codziennie, a tym samym, łatwo dopasujesz podróż do swojego harmonogramu. Często zdarza się, że przewozy międzynarodowe wymagają dojazdu na wyznaczone miejsce, lecz my działamy w systemie door to door, co oznacza, że zabierzemy Cię z miejsca, który wyznaczysz. Nie musisz się martwić również o powrót z zagranicy, ponieważ zajmiemy się również transportem, kiedy będziesz gotowy do powrotu do Polski.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk „Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 


Regulamin


Zadzwoń teraz!

Busy na trasie Gent Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Umożliwiamy organizację przejazdów busem za granicę dla osób oraz przesyłek, takich jak paczki, listy, opony, części samochodowe czy rowery. Świadczymy usługi spedycyjne dla klientów indywidualnych i większych firm na najwyższym poziomie – jesteśmy w stanie przetransportować również bardziej wymagające ładunki, o ile wcześniej ustalimy szczegóły z klientem.

Busy na trasie Gent Rzeszów, Przemyśl

Szukasz firmy świadczącej usługi przewozowe do Niemiec, Belgii lub Holandii? Wspaniale! Zapewniamy podwiezienie zarówno osób, jak i przesyłek w wybrane miejsce na terenie wymienionych krajów. Nasz zespół to ludzie z pasją, w tym doświadczeni kierowcy, którzy nabrali wprawy na trasach międzynarodowych. Dbamy o naszych Klientów, kładąc nacisk nie tylko na umiejętności prowadzenia pojazdów i znajomość przepisów drogowych, ale również na wysoką kulturę osobistą. Przykładamy wielką wagę do stanu technicznego i wyposażenia naszych samochodów – każdy van marki Hello line posiada moduł GPS, co umożliwia nam śledzenie bieżącej lokalizacji pojazdów. Ponadto, każdy Pasażer podejmujący z nami współpracę, bez względu na miejsce przejazdu, jest objęty ubezpieczeniem, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia. Naszym priorytetem jest Klient, a w przekonaniu o jakości naszych usług pomoże Ci z pewnością korzystanie z nich!

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
????
Weronika
Weronika Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec ???? polecam! ♥️
Bożena
Bożena Read More
Dzięki za przejazd ???? bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient ???????? polecam ????????????
Ilona
Ilona Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
????????????????
Agnieszka
Agnieszka Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Margarita
Margarita Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Bożena
Bożena Read More
Super firma.
Pozdrawiam. ????????
Dariusz
Dariusz Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna Read More
Super firma
Polecam
Halina Read More
Super firma
gorąco polecam
Previous
Next