Hello line

polska belgia busy

Trasa

Busy Antwerpia Rzeszów Przemyśl

Planujesz wyjazd za granicę i zastanawiasz się, jakim środkiem transportu się poruszać? Świetnie trafiłeś! Dzięki Hello line możesz dojechać z Polski do Niemiec, Belgii oraz Holandii i to każdego dnia. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas dogodny termin. Przewozy międzynarodowe często wymagają od pasażerów dojazdu na specjalnie wyznaczone przystanki. Jednak dzięki nam możesz temu zapobiec i korzystać z naszych usług. Obsługujemy transport drzwi do drzwi, co oznacza, że podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres w Polsce lub w dowolnym kraju, do którego się wybierasz. Dotyczy to również drogi powrotnej z zagranicy do Polski.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk “Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Busy na trasie Antwerpia Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Organizujemy przejazdy autobusowe za granicę osób, ale także paczek i innych przesyłek. Dostarczamy m.in. listy, opony, części samochodowe oraz rowery. Oferujemy również transport bardziej skomplikowanych ładunków po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z klientem. Działamy na zlecenie zarówno osób prywatnych, jak i większych firm, i zapewniamy usługi spedycyjne na najwyższym poziomie.

Busy na trasie Antwerpia Rzeszów, Przemyśl

Szukasz firmy transportowej oferującej przewozy do Niemiec, Belgii lub Holandii? Świetnie się składa! Nasza firma zapewnia transport osób oraz przesyłek pod wskazany adres w wyznaczonym państwie. Tworzymy zespół ludzi z pasją, w tym zawodowych kierowców, którzy zdobywali doświadczenie na międzynarodowych trasach. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, nasza firma dba o wiele więcej niż tylko o umiejętność prowadzenia pojazdów i znajomość przepisów drogowych. Nasi kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą, a nasze busy są wyposażone w najnowsze technologie, w tym moduł GPS, dzięki któremu śledzimy lokalizację auta na każdym etapie przewozu. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo każdego Pasażera, dlatego każdy z nich jest objęty ubezpieczeniem podczas przejazdu zarówno w kraju, jak i za granicą. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że dla naszego Klienta nic nie jest ważniejsze niż jego zadowolenie!

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina
Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
😉
Weronika
Weronika
Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec 🙂 polecam! ♥️
Bożena
Bożena
Read More
Dzięki za przejazd 👍 bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient 🤗😊 polecam 😀😀😀
Ilona
Ilona
Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
👍👍👍👍
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna
Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena
Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Margarita
Margarita
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Bożena
Bożena
Read More
Super firma. Pozdrawiam. 🙂😉
Dariusz
Dariusz
Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata
Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota
Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Super firma
Polecam
Halina
Read More
Super firma gorąco polecam
Previous
Next

Dziękujemy za rezerwacje!
Twoją rezerwacje potwierdzimy telefonicznie!

Left Menu Icon