OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Busy Antwerpia Rzeszów, Przemyśl

Planujesz wyjazd za granicę i zastanawiasz się, jakim środkiem transportu się poruszać? Świetnie trafiłeś! Dzięki Hello line możesz dojechać z Polski do Niemiec, Belgii oraz Holandii i to każdego dnia. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas dogodny termin. Przewozy międzynarodowe często wymagają od pasażerów dojazdu na specjalnie wyznaczone przystanki. Jednak dzięki nam możesz temu zapobiec i korzystać z naszych usług. Obsługujemy transport drzwi do drzwi, co oznacza, że podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres w Polsce lub w dowolnym kraju, do którego się wybierasz. Dotyczy to również drogi powrotnej z zagranicy do Polski.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk „Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.


Regulamin


Zadzwoń teraz!

Busy na trasie Antwerpia Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Organizujemy przejazdy autobusowe za granicę osób, ale także paczek i innych przesyłek. Dostarczamy m.in. listy, opony, części samochodowe oraz rowery. Oferujemy również transport bardziej skomplikowanych ładunków po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z klientem. Działamy na zlecenie zarówno osób prywatnych, jak i większych firm, i zapewniamy usługi spedycyjne na najwyższym poziomie.

Busy na trasie Antwerpia Rzeszów, Przemyśl

Szukasz firmy transportowej oferującej przewozy do Niemiec, Belgii lub Holandii? Świetnie się składa! Nasza firma zapewnia transport osób oraz przesyłek pod wskazany adres w wyznaczonym państwie. Tworzymy zespół ludzi z pasją, w tym zawodowych kierowców, którzy zdobywali doświadczenie na międzynarodowych trasach. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, nasza firma dba o wiele więcej niż tylko o umiejętność prowadzenia pojazdów i znajomość przepisów drogowych. Nasi kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą, a nasze busy są wyposażone w najnowsze technologie, w tym moduł GPS, dzięki któremu śledzimy lokalizację auta na każdym etapie przewozu. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo każdego Pasażera, dlatego każdy z nich jest objęty ubezpieczeniem podczas przejazdu zarówno w kraju, jak i za granicą. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że dla naszego Klienta nic nie jest ważniejsze niż jego zadowolenie!