OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Postaw na szybki transport z Hello line

Przewozy międzynarodowe

Przewozy międzynarodowe do Niemiec, Belgii i Holandii z Polski

busy Polska Anglia rezerwacja Tutaj zarezerwujesz przejazd online

Page 1 of 2

Klikając przycisk "zarezerwuj" akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Drodzy pasażerowie

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.

Inne popularne metody rezerwacji przejazdu w Hello line

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o wspólnej podróży

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

promocja busy Polska Holandia

Każdy 5 przejazd -50%

Zgarniaj rabaty! Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala jeździć za pół ceny. Więcej o promocji na infolinii.

Zobacz nasz zasięg na mapie

Kliknij na mapę, aby ją powiększyć i znaleźć swoje miejsca.

trasa busy Polska Holandia

Transport międzynarodowy, przewóz osób i paczek

Transport osobowy realizowany jest przez wiele różnych firm. Jednak zazwyczaj podróż busem kojarzy nam się ze spóźnieniami, niewygodnymi fotelami czy długimi postojami na przystankach.

Na podróże za granicę decyduje się coraz więcej z nas. Chętnie wyjeżdżamy na dłuższy okres, ale niekiedy także na weekend. Takie wyjazdy realizujemy nie tylko w celach turystycznych, ale też często zawodowych. Niekiedy jednak zniechęca nas niekorzystna cena przejazdu, niedostateczny komfort, lub konieczność zorganizowania uciążliwego dojazdu pod adres docelowy. Dlatego oferujemy przewozy międzynarodowe inne niż wszystkie, które umożliwią Ci dotarcie pod wskazany adres szybko, wygodnie i w świetnej cenie.

Przewozy międzynarodowe Hello Line – co nas wyróżnia?

Chociaż dużo osób korzysta dzisiaj z tanich lotów, nie zawsze jest to opcja, która będzie odpowiednia dla wszystkich. Nadal najpopularniejsze są przewozy międzynarodowe odbywające się busami. Do dyspozycji mamy coraz więcej autostrad, więc i czas przejazdu jest krótszy. Wzrasta także komfort podróży. Aby był on jeszcze wyższy, inwestujemy w nowoczesną flotę z regulowanymi fotelami, pełną klimatyzacją i ogrzewaniem w trakcie postojów. Do dyspozycji naszych Pasażerów jest również DVD, Wi-Fi, Hi-fi i GPS z możliwością śledzenia na bieżąco postępów w podróży.

W Hello line doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób potrzebuje przewieźć duży bagaż. Dlatego przewozy międzynarodowe to znacznie większa pojemność bagażowa niż standardowo ma to miejsce w tego typu przejazdach. Możesz wziąć więcej rzeczy bez obaw, że się nie zmieszczą lub trzeba będzie dopłacać.

Przewozy międzynarodowe z miejsca na miejsce – wybierz adres i jedź!

Doskonale wiemy, jak stresujące bywają przewozy międzynarodowe zwłaszcza w sytuacji, gdy po przyjeździe do obcego kraju trzeba jeszcze dostać się z dużego miasta na jedną z prowincji, często kilkoma środkami transportu. Dlatego z Hello Line możesz zarezerwować przejazd pod wskazany adres docelowy. To opcja szczególnie korzystna dla osób, które jadą za granicę po raz pierwszy lub w sytuacji, gdy dojeżdża się na miejsce w nocy.
Jednocześnie takie przewozy międzynarodowe można też zorganizować z adresu wyjazdu wskazanego przez zamawiającego transport. Wówczas bus Hello line podjeżdża w umówione miejsce i zabiera całą grupę osób bez potrzeby organizowania dodatkowego transportu, niepotrzebnego stresu czy obaw o spóźnienie. To doskonałe rozwiązanie dla grupy osób wyjeżdżającej za granicę do pracy lub większej rodziny czy też przyjaciół planujących niezapomniane wakacje.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie przewozy międzynarodowe realizowane są nowoczesną flotą z aktualnym, sprawdzonym stanem technicznym i w doskonałych, konkurencyjnych cenach.