Hello line

polska belgia busy

Busy z Polski

Przewozy międzynarodowe

Transport osobowy realizowany jest przez wiele różnych firm. Jednak zazwyczaj podróż busem kojarzy nam się ze spóźnieniami, niewygodnymi fotelami czy długimi postojami na przystankach.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Hello line udostępnia swoim klientom także możliwość wypożyczenia busa do wyjazdów na terenie całej Europy. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.
Klikając przycisk “Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Na podróże za granicę decyduje się coraz więcej z nas. Chętnie wyjeżdżamy na dłuższy okres, ale niekiedy także na weekend. Takie wyjazdy realizujemy nie tylko w celach turystycznych, ale też często zawodowych. Niekiedy jednak zniechęca nas niekorzystna cena przejazdu, niedostateczny komfort, lub konieczność zorganizowania uciążliwego dojazdu pod adres docelowy. Dlatego oferujemy przewozy międzynarodowe inne niż wszystkie, które umożliwią Ci dotarcie pod wskazany adres szybko, wygodnie i w świetnej cenie.

Przewozy międzynarodowe Hello Line – co nas wyróżnia?

Chociaż dużo osób korzysta dzisiaj z tanich lotów, nie zawsze jest to opcja, która będzie odpowiednia dla wszystkich. Nadal najpopularniejsze są przewozy międzynarodowe odbywające się busami. Do dyspozycji mamy coraz więcej autostrad, więc i czas przejazdu jest krótszy. Wzrasta także komfort podróży. Aby był on jeszcze wyższy, inwestujemy w nowoczesną flotę z regulowanymi fotelami, pełną klimatyzacją i ogrzewaniem w trakcie postojów. Do dyspozycji naszych Pasażerów jest również DVD, Wi-Fi, Hi-fi i GPS z możliwością śledzenia na bieżąco postępów w podróży.

 

W Hello line doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób potrzebuje przewieźć duży bagaż. Dlatego przewozy międzynarodowe to znacznie większa pojemność bagażowa niż standardowo ma to miejsce w tego typu przejazdach. Możesz wziąć więcej rzeczy bez obaw, że się nie zmieszczą lub trzeba będzie dopłacać.

Przewozy międzynarodowe z miejsca na miejsce – wybierz adres i jedź!

Doskonale wiemy, jak stresujące bywają przewozy międzynarodowe zwłaszcza w sytuacji, gdy po przyjeździe do obcego kraju trzeba jeszcze dostać się z dużego miasta na jedną z prowincji, często kilkoma środkami transportu. Dlatego z Hello Line możesz zarezerwować przejazd pod wskazany adres docelowy. To opcja szczególnie korzystna dla osób, które jadą za granicę po raz pierwszy lub w sytuacji, gdy dojeżdża się na miejsce w nocy.
Jednocześnie takie przewozy międzynarodowe można też zorganizować z adresu wyjazdu wskazanego przez zamawiającego transport. Wówczas bus Hello line podjeżdża w umówione miejsce i zabiera całą grupę osób bez potrzeby organizowania dodatkowego transportu, niepotrzebnego stresu czy obaw o spóźnienie. To doskonałe rozwiązanie dla grupy osób wyjeżdżającej za granicę do pracy lub większej rodziny czy też przyjaciół planujących niezapomniane wakacje.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie przewozy międzynarodowe realizowane są nowoczesną flotą z aktualnym, sprawdzonym stanem technicznym i w doskonałych, konkurencyjnych cenach.

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina
Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
😉
Weronika
Weronika
Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec 🙂 polecam! ♥️
Bożena
Bożena
Read More
Dzięki za przejazd 👍 bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient 🤗😊 polecam 😀😀😀
Ilona
Ilona
Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
👍👍👍👍
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna
Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena
Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Margarita
Margarita
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Bożena
Bożena
Read More
Super firma. Pozdrawiam. 🙂😉
Dariusz
Dariusz
Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata
Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota
Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Super firma
Polecam
Halina
Read More
Super firma gorąco polecam
Previous
Next

Dziękujemy za rezerwacje!
Twoją rezerwacje potwierdzimy telefonicznie!

Left Menu Icon