Hello line

polska belgia busy

Trasa

Busy Poznań - Bremen

Planując zagraniczny wyjazd i szukając najlepszej opcji transportu, polecamy skorzystać z Hello Line! Przesyłki realizujemy między Polską a krajami jak Niemcy, Holandia czy Belgia na codziennych trasach. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu dopasujesz termin podróży do swojego zajętego harmonogramu. Przewozy zagraniczne zazwyczaj wymagają dodatkowego wysiłku, ponieważ podróżni muszą znaleźć miejsce, gdzie zaczyna się trasa, jednak w naszej firmie działa system door-to-door, co oznacza, że podjedziemy pod Twój adres i bez stresu urządzisz swoją podróż. To przede wszystkim dla Twojego wygody, ponieważ jesteśmy z Tobą na wyciągnięcie ręki także w podróży powrotnej. Postaw na nas i ciesz się bezpiecznym i wygodnym przewozem!

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk “Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Busy na trasie Poznań - Bremen ​

Hello Line wyróżnia się oferowaniem busów na przewóz osób i przesyłek do zagranicy. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i większymi firmami, zapewniając usługi spedycyjne na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie przetransportować różnego rodzaju ładunki, w tym bardziej wymagające po uprzedniej konsultacji szczegółów z klientem.

Busy na trasie Poznań - Bremen ​

Poszukujesz transportu do Niemiec, Belgii lub Holandii? To wspaniale, bowiem oferujemy przewóz osób i paczek w wyznaczone miejsce w wymienionych państwach. W naszym zespole znajdują się ludzie z pasją, w tym zawodowi kierowcy, którzy zdobywali doświadczenie na międzynarodowych trasach. Zawsze dbamy o naszych klientów, ponadto odznaczamy się wysoką kulturą osobistą. Wysyłając nasze busy za granicę, pilnujemy ich stanu technicznego oraz właściwego wyposażenia. Wszystkie pojazdy w flotylli Hello Line mają zamontowane moduły GPS, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić ich lokalizację. Każdy pasażer objęty jest ubezpieczeniem podczas jazdy w kraju i za granicą. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, o czym możesz się przekonać, korzystając z naszych usług!

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina
Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
😉
Weronika
Weronika
Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec 🙂 polecam! ♥️
Bożena
Bożena
Read More
Dzięki za przejazd 👍 bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient 🤗😊 polecam 😀😀😀
Ilona
Ilona
Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
👍👍👍👍
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna
Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena
Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Margarita
Margarita
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Bożena
Bożena
Read More
Super firma. Pozdrawiam. 🙂😉
Dariusz
Dariusz
Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata
Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota
Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Super firma
Polecam
Halina
Read More
Super firma gorąco polecam
Previous
Next

Dziękujemy za rezerwacje!
Twoją rezerwacje potwierdzimy telefonicznie!

Left Menu Icon