OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT
Kierunki które obsługujemy

Międzynarodowy przewóz osób

Sprawdź jakie kierunki podróży obsługują busy Hello Line.

busy Polska Anglia rezerwacja Tutaj zarezerwujesz przejazd online

Page 1 of 2

Klikając przycisk "zarezerwuj" akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Drodzy pasażerowie

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.

Inne popularne metody rezerwacji przejazdu w Hello line

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o wspólnej podróży

Rezerwacja przez SMS

Wyślij SMS pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

promocja busy Polska Holandia

Każdy 5 przejazd -50%

Zgarniaj rabaty! Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala jeździć za pół ceny. Więcej o promocji na infolinii.

Zobacz nasz zasięg na mapie

Kliknij na mapę, aby ją powiększyć i znaleźć swoje miejsca.

trasa busy Polska Holandia

Busy z Polski, przewóz osób Belgia, Holandia, Niemcy

Transport osobowy realizowany jest przez wiele różnych firm. Jednak zazwyczaj podróż busem kojarzy nam się ze spóźnieniami, niewygodnymi fotelami czy długimi postojami na przystankach.

Dodatkowo do takiej formy podróży zniechęcają nas liczne awarie czy częsty brak klimatyzacji w danym pojeździe. Nie dość, że sama podróż zajmuje bardzo dużo czasu, trzeba także zadbać później o dojazd pod konkretny adres, będąc już w mieście docelowym. Tworząc Hello line, postanowiliśmy wszystkie te problemy skutecznie rozwiązać.

Hello line – przewóz osób od drzwi do drzwi

Teraz przejazd z Polski do takich krajów jak Holandia, Belgia czy Niemcy może być zrealizowany od drzwi do drzwi. Transport tego typu oferujemy w ramach naszych usług Hello line. To ogromna wygoda i oszczędność czasu. Ponadto taki przewóz osób sprawia, że na wymarzoną wycieczkę, spotkanie biznesowe, konferencję czy wypad ze znajomymi można udać się w każdej chwili i preferowanej porze.

Jeżeli w podróż wybiera się cała grupa znajomych czy większa rodzina, przewóz osób od drzwi do drzwi zrealizujemy w najbardziej dogodnym wariancie. Można wówczas wybrać zarówno godzinę wyjazdu, jak i dokładne miejsce, z którego zabierzemy podróżujących. Taki transport osobowy to prawdziwa rewolucja i ogromna wygoda w organizowaniu podróży w różnym celu.

Dlaczego warto zdecydować się na nasz przewóz osób za granicę?

Możliwość dopasowania zarówno godziny wyjazdu, podania dokładnego adresu zabrania osób, jak i ulicy docelowej to nie jedyne udogodnienia Hello line. Oferujemy o wiele więcej. Nowoczesna flota złożona z renomowanych modeli aut, bogate wyposażenie i idealnie wyprofilowane siedzenia sprawią, że podróż będzie przyjemna i minie w bardzo komfortowych warunkach.

Jednocześnie cena takich przejazdów jest bardzo korzystna. Zadowolone będą zarówno firmy wysyłające swoich pracowników na spotkanie biznesowe, turyści i rodziny, jak i osoby regularnie jeżdżące do pracy za granicą. Naszą misją jest przede wszystkim oszczędność czasu i komfort przewożonych osób, a także zrealizowanie usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Jak zamówić transport osobowy z Hello line?

Zamówienie usługi takiej jak przewóz osób od drzwi do drzwi możliwe jest do zrealizowania zaledwie w kilka chwil. W tym celu udostępniliśmy na naszej stronie przejrzysty i krótki formularz, w którym należy podać najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu. Z pewnością poradzi sobie z tym każdy, kto chce udać się w komfortową i szybką podróż w doskonałej cenie. Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania preferowanego przejazdu już dziś, a gwarantujemy, że polubisz podróże tak bardzo, jak lubimy je my. Sprawdź nasze najpopularniejsze połączenia takie jak: busy podkarpacie Niemcy, busy lubelskie Niemcy oraz busy mazowieckie Niemcy.