Hello line

polska belgia busy

Busy z Polski

Przewóz osób

Transport osobowy realizowany jest przez wiele różnych firm. Jednak zazwyczaj podróż busem kojarzy nam się ze spóźnieniami, niewygodnymi fotelami czy długimi postojami na przystankach.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Hello line udostępnia swoim klientom także możliwość wypożyczenia busa do wyjazdów na terenie całej Europy. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni pod kątem ustalenia godziny i miejsca wyjazdu.
Klikając przycisk “Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Zarezerwuj przez SMS

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 534 001 001 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego. 

Przykład

04.01.2015, Jan Kowalski, ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag, Doctor Lelykade 1D.

 

 

Dodatkowo do takiej formy podróży zniechęcają nas liczne awarie czy częsty brak klimatyzacji w danym pojeździe. Nie dość, że sama podróż zajmuje bardzo dużo czasu, trzeba także zadbać później o dojazd pod konkretny adres, będąc już w mieście docelowym. Tworząc Hello line, postanowiliśmy wszystkie te problemy skutecznie rozwiązać.

Hello line – przewóz osób od drzwi do drzwi

Teraz przejazd z Polski do takich krajów jak Holandia, Belgia czy Niemcy może być zrealizowany od drzwi do drzwi. Transport tego typu oferujemy w ramach naszych usług Hello line. To ogromna wygoda i oszczędność czasu. Ponadto taki przewóz osób sprawia, że na wymarzoną wycieczkę, spotkanie biznesowe, konferencję czy wypad ze znajomymi można udać się w każdej chwili i preferowanej porze.

 

Jeżeli w podróż wybiera się cała grupa znajomych czy większa rodzina, przewóz osób od drzwi do drzwi zrealizujemy w najbardziej dogodnym wariancie. Można wówczas wybrać zarówno godzinę wyjazdu, jak i dokładne miejsce, z którego zabierzemy podróżujących. Taki transport osobowy to prawdziwa rewolucja i ogromna wygoda w organizowaniu podróży w różnym celu.

Dlaczego warto zdecydować się na nasz przewóz osób za granicę?

Możliwość dopasowania zarówno godziny wyjazdu, podania dokładnego adresu zabrania osób, jak i ulicy docelowej to nie jedyne udogodnienia Hello line. Oferujemy o wiele więcej. Nowoczesna flota złożona z renomowanych modeli aut, bogate wyposażenie i idealnie wyprofilowane siedzenia sprawią, że podróż będzie przyjemna i minie w bardzo komfortowych warunkach.

 

Jednocześnie cena takich przejazdów jest bardzo korzystna. Zadowolone będą zarówno firmy wysyłające swoich pracowników na spotkanie biznesowe, turyści i rodziny, jak i osoby regularnie jeżdżące do pracy za granicą. Naszą misją jest przede wszystkim oszczędność czasu i komfort przewożonych osób, a także zrealizowanie usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Jak zamówić transport osobowy z Hello line?

Zamówienie usługi takiej jak przewóz osób od drzwi do drzwi możliwe jest do zrealizowania zaledwie w kilka chwil. W tym celu udostępniliśmy na naszej stronie przejrzysty i krótki formularz, w którym należy podać najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu. Z pewnością poradzi sobie z tym każdy, kto chce udać się w komfortową i szybką podróż w doskonałej cenie. Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania preferowanego przejazdu już dziś, a gwarantujemy, że polubisz podróże tak bardzo, jak lubimy je my.

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina
Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
😉
Weronika
Weronika
Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec 🙂 polecam! ♥️
Bożena
Bożena
Read More
Dzięki za przejazd 👍 bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient 🤗😊 polecam 😀😀😀
Ilona
Ilona
Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
👍👍👍👍
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna
Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena
Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Margarita
Margarita
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Bożena
Bożena
Read More
Super firma. Pozdrawiam. 🙂😉
Dariusz
Dariusz
Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata
Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota
Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Super firma
Polecam
Halina
Read More
Super firma gorąco polecam
Previous
Next

Dziękujemy za rezerwacje!
Twoją rezerwacje potwierdzimy telefonicznie!

Left Menu Icon