OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Busy Amsterdam Rzeszów, Przemyśl

polska belgia busy

Trasa

Busy Amsterdam Rzeszów, Przemyśl

Planujesz podróż zagraniczną i potrzebujesz najlepszego transportu? Świetnie, pomóc Ci w tym może HelloLine! Oferujemy wygodne połączenia z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii, które funkcjonują codziennie, więc z łatwością dopasujesz termin do swojego planu. Z naszą ofertą unikniesz licznych uciążliwości związanych z dojazdami na wyznaczone przez przewoźnika miejsca. Działamy w oparciu o system drzwi do drzwi, więc podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres, również w trakcie drogi powrotnej z zagranicy do Polski.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk „Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 


Regulamin


Zadzwoń teraz!

Busy na trasie Amsterdam Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Organizujemy przejazdy autobusami za granicę dla ludzi lub przesyłek. Najczęściej przewozimy różnego rodzaju paczki, listy, opony, części samochodowe czy rowery. Jesteśmy w stanie przetransportować również bardziej wymagające ładunki po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z Klientem. Świadczymy usługi spedycyjne na najwyższym poziomie dla klientów indywidualnych, jak i większych firm.

Busy na trasie Amsterdam Rzeszów, Przemyśl

Poszukujesz transportu do Niemiec, Belgii lub Holandii? Świetnie się składa! Nasza firma zapewnia transport osób oraz paczek w wyznaczone miejsce poszczególnych państw, przy czym nasz zespół pracowników to ludzie z pasją, w tym doświadczeni zawodowi kierowcy, którzy zdobywali doświadczenie na międzynarodowych trasach. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom nie tylko najwyższego poziomu usług, ale także poczucie pełnego bezpieczeństwa podczas transportu. W tym celu oprócz umiejętności prowadzenia pojazdów i znajomości przepisów drogowych, nasi kierowcy odznaczają się wysoką kulturą osobistą i dbałością o stan techniczny pojazdów. Na bieżąco śledzimy lokalizację naszych busów dzięki wbudowanemu modułowi GPS, co pozwala na zapewnienie pełnej transparentności procesu transportowego. Ważne jest dla nas także ubezpieczenie każdego z Pasażerów na czas przejazdu, zarówno w kraju, jak i za granicą, co stanowi kolejny dowód na nasze zobowiązanie do zapewnienia najwyższej jakości usług. Postaw na nas i przekonaj się, że Klient jest dla nas najważniejszy, korzystając z naszych usług.

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
????
Weronika
Weronika Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec ???? polecam! ♥️
Bożena
Bożena Read More
Dzięki za przejazd ???? bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient ???????? polecam ????????????
Ilona
Ilona Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
????????????????
Agnieszka
Agnieszka Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Margarita
Margarita Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Bożena
Bożena Read More
Super firma.
Pozdrawiam. ????????
Dariusz
Dariusz Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna Read More
Super firma
Polecam
Halina Read More
Super firma
gorąco polecam
Previous
Next