OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Busy Oldenburg Rzeszów, Przemyśl

polska belgia busy

Trasa

Busy Oldenburg Rzeszów, Przemyśl

Planujesz wyjazd za granicę i szukasz najlepszego sposobu transportu? Nie musisz dalej szukać! Z naszą pomocą dojedziesz z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii. Codziennie kursujemy, więc z pewnością znajdziesz dogodny termin podróży. Unikniesz niepotrzebnych dojazdów na mijanki, ponieważ oferujemy przewozy na zasadzie door to door. Oznacza to, że podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres, również w drodze powrotnej z zagranicy.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk „Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 


Regulamin


Zadzwoń teraz!

Busy na trasie Oldenburg Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Zajmujemy się organizowaniem przejazdów busem za granicę zarówno dla osób, jak i dla przesyłek. Przewozimy przede wszystkim różnego rodzaju paczki, listy, opony, części samochodowe czy rowery. Po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z Klientem, jesteśmy w stanie przetransportować również bardziej wymagające rodzaje ładunków. Nasze usługi spedycyjne świadczymy na najwyższym poziomie, zadowalając zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.

Busy na trasie Oldenburg Rzeszów, Przemyśl

Jeśli szukasz transportu do Niemiec, Belgii lub Holandii, to świetnie się składa! Jesteśmy w stanie zaoferować podwózkę dla osób bądź paczek w wybrane miejsce na terenie wymienionych państw. Nasz zespół to ludzie z pasją, część z nich to zawodowi kierowcy, którzy zdobyli swoje doświadczenie na trasach międzynarodowych. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, dbamy o wysoką kulturę osobistą kierowców, którzy oprócz umiejętności prowadzenia pojazdów, posiadają również świetną znajomość przepisów drogowych.

Wysyłając nasze busy za granicę, w szczególności do Niemiec, Belgii i Holandii, dbamy o ich stan techniczny oraz odpowiednie wyposażenie. Nasza flota busów zdobi wbudowany moduł GPS, co pozwala nam na bieżąco śledzić ich lokalizację. Każdy z Pasażerów, który skorzysta z naszych usług, jest objęty ubezpieczeniem w trakcie przejazdu, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Klient jest dla nas najważniejszy i dokładamy wszelkich starań, aby każda podróż była nie tylko bezpieczna, ale także wygodna i zadowalająca. Przekonaj się sam, wybierając nas!

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
????
Weronika
Weronika Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec ???? polecam! ♥️
Bożena
Bożena Read More
Dzięki za przejazd ???? bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient ???????? polecam ????????????
Ilona
Ilona Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
????????????????
Agnieszka
Agnieszka Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Margarita
Margarita Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Bożena
Bożena Read More
Super firma.
Pozdrawiam. ????????
Dariusz
Dariusz Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna Read More
Super firma
Polecam
Halina Read More
Super firma
gorąco polecam
Previous
Next