Hello line

polska belgia busy

Trasa

Busy Zwolle Rzeszów Przemyśl

Planujesz podróż za granicę i szukasz najlepszego transportu? Nic prostszego – w trakcie naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy pasażerów, którzy na co dzień korzystają z dorobku firmy Hello line. Z naszą pomocą bez problemu dostaniesz się z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii, a dzięki codziennym kursom znajdziesz z pewnością dogodny dla siebie termin. Przewozy za granicę często wymagają dojazdu do wyznaczonego przez przewoźnika miejsca, jednak z naszymi usługami wszystko przebiega znacznie sprawniej. Stawiamy na wygodę naszych klientów i dlatego oferujemy usługi door-to-door, podjeżdżając po Ciebie bezpośrednio pod adres podany w rezerwacji. Aż do powrotu zawsze możesz na nas liczyć!

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk “Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 

Busy na trasie Zwolle Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Organizujemy przejazdy busem za granicę osób, ale także przesyłek. Najczęściej są to różnego rodzaju paczki, listy, opony, części samochodowe czy rowery. Jesteśmy w stanie przetransportować również bardziej wymagające rodzaje ładunków po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z Klientem. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i większe firmy świadcząc usługi spedycyjne na najwyższym poziomie.

Busy na trasie Zwolle Rzeszów, Przemyśl

Jeśli szukasz transportu do Niemiec, Belgii lub Holandii, świetnie trafiłeś! Nasza firma zapewnia podwózkę osób oraz paczek w wybrane miejsce na terenie tych państw. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, w tym zawodowi kierowcy z doświadczeniem w międzynarodowych trasach. Troszczymy się o każdego Klienta – oprócz zdolności prowadzenia pojazdów i znajomości przepisów drogowych, nasze zespoły odznaczają się także wysoką kulturą osobistą. Wysyłając nasze busy za granicę, dbamy o ich stan techniczny oraz wyposażenie – wszystkie auta z floty HELLO LINE posiadają wbudowany moduł GPS, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić ich lokalizację. Każdy z Pasażerów jest objęty ubezpieczeniem na czas podróży zarówno w kraju, jak i za granicą, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. W naszej firmie Klient jest zawsze na pierwszym miejscu – przekonaj się o tym, korzystając z naszych usług!

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina
Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
😉
Weronika
Weronika
Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec 🙂 polecam! ♥️
Bożena
Bożena
Read More
Dzięki za przejazd 👍 bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient 🤗😊 polecam 😀😀😀
Ilona
Ilona
Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
👍👍👍👍
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna
Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena
Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Margarita
Margarita
Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super 🙂​
Bożena
Bożena
Read More
Super firma. Pozdrawiam. 🙂😉
Dariusz
Dariusz
Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata
Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota
Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Super firma
Polecam
Halina
Read More
Super firma gorąco polecam
Previous
Next

Dziękujemy za rezerwacje!
Twoją rezerwacje potwierdzimy telefonicznie!

Left Menu Icon