OFERTA

REZERWACJA
Trasy
KONTAKT

Busy Hoorn Rzeszów, Przemyśl

polska belgia busy

Trasa

Busy Hoorn Rzeszów Przemyśl

Planujesz wyjazd za granicę i nie wiesz, który środek transportu wybrać? Nie musisz już dłużej szukać! Nasza oferta Hello Line to gwarancja bezpiecznej, niezawodnej i komfortowej podróży do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Kursujemy każdego dnia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz termin podróży do swoich potrzeb. W przeciwieństwie do wielu innych przewoźników, u nas nie musisz się martwić o dojazdy do punktu odjazdu. Oferujemy kompleksową usługę door to door, co oznacza, że zawsze podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres. Co więcej, gwarantujemy bezproblemowy powrót.

Zaplanuj swoją podróż

Rezerwacja przejazdu online

Ważne informacje

Klikając przycisk „Rezerwuje przejazd” akceptujesz regulamin przewozów oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem 534 001 001.

 


Regulamin


Zadzwoń teraz!

Busy na trasie Hoorn Rzeszów, Przemyśl

Co jeszcze wyróżnia Hello line? Organizujemy przejazdy busami za granicę osób, ale także przesyłek. Najczęściej są to różnego rodzaju paczki, listy, opony, części samochodowe czy rowery. Jesteśmy w stanie przetransportować również bardziej wymagające rodzaje ładunków po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z Klientem. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i większe firmy, świadcząc usługi spedycyjne na najwyższym poziomie.

Busy na trasie Hoorn Rzeszów, Przemyśl

Szukasz transportu do Niemiec, Belgii lub Holandii? Świetnie trafiłeś! Zapewniamy transport zarówno osób, jak i paczek w wybrane miejsce na terenie wymienionych państw. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, w tym zawodowi kierowcy, którzy zyskali swoje doświadczenie na międzynarodowych trasach. Dbając o naszych Klientów, poza umiejętnościami prowadzenie pojazdów i znajomością przepisów drogowych, wyróżniają się także wysoką kulturą osobistą. Wysyłając nasze busy za granicę, zwracamy szczególną uwagę na ich stan techniczny oraz odpowiednie wyposażenie. Każde auto z naszej floty Hello Line posiada wbudowany moduł GPS, co pozwala na bieżące śledzenie lokalizacji pojazdu. Co ważne, każdy z Pasażerów podczas podróży, zarówno w kraju, jak i za granicą, jest objęty ubezpieczeniem, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Klient jest dla nas najważniejszy, o czym przekonasz się, korzystając z naszych usług!

Opinie naszych klientów

Malwina
Malwina Read More
Nie ma problemu z kontaktem,
na messengerze
odpisują raz dwa,
polecam
????
Weronika
Weronika Read More
Polecam z całego serca! Podróż trwała zaledwie 15 godzin, jeszcze nigdy tak szybko i bezpiecznie nie dojechałam do Niemiec ???? polecam! ♥️
Bożena
Bożena Read More
Dzięki za przejazd ???? bezpieczeństwo + wygoda = zadowolony klient ???????? polecam ????????????
Ilona
Ilona Read More
W niedzielę z wami jadę
i to nie pierwszy raz
dla zainteresowanych
polecam
????????????????
Agnieszka
Agnieszka Read More
Świetna firma jak najbardziej polecam ✌️​
Justyna
Justyna Read More
Firma godna polecenia, będę korzystać z usług​
Marzena
Marzena Read More
Super firma polecam
Justyna
Justyna Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Margarita
Margarita Read More
Polecam firmę, świetny kontakt, kierowcy super ????​
Bożena
Bożena Read More
Super firma.
Pozdrawiam. ????????
Dariusz
Dariusz Read More
Super przewoźnik!!!
Polecam!!!
Renata
Renata Read More
Jestem bardzo zadowolona z tej firmy​
Dorota
Dorota Read More
Super
firma
Katarzyna
Katarzyna Read More
Super firma
Polecam
Halina Read More
Super firma
gorąco polecam
Previous
Next